Çok Disiplinli Seminerler Serisi - Sri Lanka’dan Ordu’ya Sörf Turizmi 15 Kasım 2022 /17:30

Boğaziçi Üniversitesi Turizm İşletmeciliği Uygulama ve Araştırma Merkezi (TUYGAR) olarak turizm ile farklı disiplinlerin kesişim noktasında bulunan isimler ile düzenlediğimiz "Çok Disiplinli Seminerler” adlı serimiz “Sri Lanka’dan Ordu’ya Sörf Turizmi” başlıklı etkinliğimizle devam ediyor. 15 Kasım 2022 Salı günü saat 17.30'da Hisar Kampüs TUYGAR Merkezi'nde, okulumuz mezunlarından Deniz Toprak ile gerçekleştireceğimiz etkinliğimizde, “Vona” adlı sörf belgeselinin gösteriminin ardından kendisiyle kısa bir söyleşi gerçekleştireceğiz.

(Vona filmi fragman: https://www.youtube.com/watch?v=f5qDFZ5qlmk )

Konuşmacı Biyografi:

Deniz Toprak Afrika’da bir köyde İngilizce öğreterek başladığı yolculuğunu, Boğaziçi Üniversitesi'nde Kimya Mühendisliği okuyarak devam ettirdi. Uluslararası şirket deneyiminin yanına “Vona” isimli yapım ile film ve belgesel yapımcılığını ekledi. Sri Lanka'da açtığı Mellow Hostel adlı sörf otelinden edindiği tecrübeyle Karadeniz'deki balıkçı kasabalarında sörf okulları kurdu.

Hayallerinin, rüzgârın ve dalganın buluştuğu Karadeniz’de kendilerini sörfle ifade eden nesiller yetiştirmek şimdi en büyük tutkusu..  

Kayıt için formu doldurmanızı rica ederiz: https://forms.gle/JnqUZMK7kDFZe2eD6

Etkinlik Türü: Kısa Film Gösterimi ve Söyleşi

Etkinlik Tarihi ve Saati: 15 Kasım 2022 saat 17:30-19:00 arası

Etkinlik Yeri: Boğaziçi Üniversitesi TUYGAR Merkezi